Atıf Müezzinler


1986 yılında Lefkoşa'da doğan Atıf, Şht. Tuncer İlkokulu'nun ardından BTMK ve TMK'dan mezun oldu. Üniversite eğitimini Canterbury Christ Church Üniversitesi Politika ile Tarih bölümünde, yüksek lisans eğitimini de Kingston Üniversitesi Politik İletişim ve Kampanya bölümünde tamamladı.

İki buçuk yıl boyunca Türkiye'de Finar Kurumsal reklam ajansında proje yöneticisi yardımcısı ve proje yöneticisi olarak çalıştı. Kıbrıs'a döndükten sonra üç arkadaşı ile beraber Slogan Kurumsal ajansını kurdu, burada proje yöneticiliği ve metin yazarlığı yaptı. 

Haziran 2014 Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) seçimlerinde Mehmet Harmancı'nın, Nisan 2015 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Mustafa Akıncı'nın ve Haziran 2018'de yine LTB seçimlerinde Mehmet Harmancı'nın seçim kampanyasında kampanya yöneticiği yaptı. 

Mayıs 2015-Mayıs 2018 tarihlerinde KKTC Cumhurbaşkanlığında Kurumsal İletişim Görevlisi olarak çalıştı. LTB'nin yürütmekte olduğu toplumsal cinsiyete dayalı şiddet ve özellikle aile içi şiddetle kapsamlı mücadele amacıyla hazırlanan "Şiddete Karşı Yan Yana" projesinde proje asistanı olarak görev yapmaktadır.


Atıf-Müezzinler